حجت الاسلام و المسلمين احمدکيماسي+سياهکل+نمازجمعه+نسيم معرفت....

ساخت وبلاگ
چکیده : امام جمعه موقت سياهکل: قرار نيست به هر نحوي که بخواهيم و دشمن بخواهد شادي کنيم+تصاوير نماز جمعه سيا... با عنوان : حجت الاسلام و المسلمين احمدکيماسي+سياهکل+نمازجمعه+نسيم معرفت.... بخوانید :
امام جمعه موقت سياهکل:***نسيم معرفت***


حجت الاسلام و المسلمين کيماسي گفت: اتفاق هايي در زمينه امر به معروف رخ داد و من اين موضوع را به امام جمعه مي سپارم. شادي حد و حدود و موازيني دارد، قرار نيست به هر نحوي که بخواهيم و دشمن بخواهد شادي کنيم.

 


به گزارش خبرنگار درسياهکل، حجت الاسلام والمسلمين احمد کيماسي در خطبه هاي نمازجمعه سياهکل، با اشاره به نامگذاري امسال به نام «اقتصاد مقاومتي؛ توليد-اشتغال»، اظهار داشت: همه بايد تلاش کنيم شعار رهبر معظم انقلاب تحقق يابد.


وي تصريح کرد: اتفاق هايي در زمينه امر به معروف رخ داد و من اين موضوع را به امام جمعه مي سپارم. شادي حد و حدود و موازيني دارد، قرار نيست به هر نحوي که بخواهيم و دشمن بخواهد شادي کنيم.


نماز جمعه سياهکل (1)


امام جمعه موقت سياهکل خاطرنشان کرد: از خداوند مي خواهم تا سال جديد بدون نماز قضا باشد. جواني که تا ساعت 2 بامداد بيدار است آيا مي تواند نماز صبح بيدار شود؟ خيلي بايد مراقبت کرد.


حجت الاسلام و المسلمين کيماسي با اشاره به درپيش بودن دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا، گفت: توصيه هاي پدرانه مقام معظم رهبري در سخنراني مشهد مقدس را شنيديم و ان شاءالله به آن عمل کنيم.


نماز جمعه سياهکل (2)
وي تأکيد کرد: همه با هم بار ديگر با حضور پرشور در انتخابات؛ قدرت نظام اسلامي را به جهانيان نشان خواهيم داد.


امام جمعه موقت سياهکل ضمن تبريک به مناسبت فرا رسيدن دوازدهم فروردين روز جمهوري اسلامي، بيان کرد: درود بر شما که توانستيد انقلاب اسلامي را در فراز و نشيب ها حفظ کنيد.


نماز جمعه سياهکل (3)


حجت الاسلام و المسلمين کيماسي تصريح کرد: در موضوعات سوريه؛ پوتين و اوباما توافقي انجام دادند و اوباما آن را امضا کرد، اما پوتين که رهبر کشور قدرتمند روسيه است قبل امضاي اين توافقنامه گفت؛ بگذار با تهران هماهنگ کنم. اين يعني عزت، ايراني که در دوران شاهنشاهي ارزش نداشت الان تصميم گيرنده منطقه است.


وي با بيان اينکه امروز نظام جمهوري اسلامي خار چشم دشمنان اسلام است، گفت: يهوديان منحرف در زمان پيامبر با ايشان دشمني مي کردند و پس از رحلت پيامبر به عنوان کاتب در کنار مسلمانان بودند. اما در زمان اميرالمؤمنين امام علي(ع) که حکومت به دست صاحب واقعي خود افتاد، به صورت مجدد با ايشان دشمني کردند. هم اکنون نيز صهيونيست ها با آل سعود خوب هستند و با ايران اسلامي دشمني مي کنند.


نماز جمعه سياهکل (4)امام جمعه موقت سياهکل ضمن تسليت به مناسبت فرارسيدن سالروز شهادت شهيد ابوالحسن کريمي، ابراز کرد: اين شهيد بزرگوار دلداده امام بود و در راه اسلام شهيد شد.


حجت الاسلام و المسلمين کيماسي، ميلاد امام محمد باقر عليه السلام پنجمين امام شيعيان را تبريک و شهادت امام علي النقي عليه السلام امام دهم شيعيان را تسليت گفت.


گزارش تصويري


کيماسي (3)نماز جمعه سياهکل (5) نماز جمعه سياهکل (6) نماز جمعه سياهکل (7) نماز جمعه سياهکل (8) نماز جمعه سياهکل (9) نماز جمعه سياهکل (10)


http://www.darsiahkal.ir/83427/83427/

...
نویسنده : بازدید : 290 تاريخ : چهارشنبه 16 فروردين 1396 ساعت: 7:16